Ο Αντιδήμαρχος, ο Πρόεδρος και το Τοπικό Συμβούλιο της Δημοτικής Ενότητας Ερείκουσας ευχαριστούμε την κ. Νίκη Ρόκα-Βαρούχα, για την ευγενική της χορηγία σε εξοπλισμό, που καλύπτει τις ανάγκες του νέου ιατρείου της κοινότητάς μας, συμβάλλοντας έτσι στις καλύτερες συνθήκες διαβίωσης του εκάστοτε αγροτικού ιατρού, η παρουσία του οποίου είναι άμεσα συνυφασμένη με την ζωή και την ασφάλεια των κατοίκων του νησιού μας.
![](https://kerkyra24.gr/wp-content/uploads/2024/03/corfu.gr-2024-03-27_10-43-02_134667-600x342-1.webp)